slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

p1030565.jpgDne 15. 4. 2010 se vydaly třída 8. A a 7.A do českého Krumlova. Po příjezdu jsme se šli podívat do zámeckého areálu. V zámecké zahradě jsme dostali půlhodinový rozchod a mohli jsme si prohlédnout anglickou zahradu, která je divočejší než francouzská. Součástí zámeckého areálu je výběh s medvědy. Naše kroky dále mířily na náměstí, kde jsme navštívili Muzeum Tortury - Útrpného práva. Poslední naše cesta vedla do muzea voskových figurín. Vystaveny zde byly například napodobeniny prvního prezidenta T. G. Masaryka, Václava Havla, Václava Klause a Michaela Jacksona. Po zajímavých prohlídkách jsme se samostatně rozešli pro krásném městě.

Exkurze se nám moc líbila. Těšíme se na další.

Anna Burianová a Barbora Hejdová, 8.A

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk