slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5
Již podeváté se v tomto školním roce konal tradiční školní hokejbalový turnaj Hokejbal proti drogám 2010, který je organizován Českomoravským svazem hokejbalu za podpory  Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.           

Žáci naší školy se zúčastnili okresního kola hokejbalového turnaje ve čtyřech kategoriích. Nejstaršími účastníky byly týmy 8. - 9. a 6. - 7. ročníků. Obě naše družstva se v konkurenci neztratila a na turnaji vybojovala krásné 2. místo. Nejmladšími účastníky byli žáci 1.-3. ročníků - I. kategorie ve složení Červený O., Havlíček M., Hrůša P., Havel D., Hradil O., Matoušek V., Uhříček L., Kašpar F. a Vachuta M. Ve II. kategorii nás reprezentovali žáci 4. - 5. ročníků  Hrůša A., Červený D., Had P., Chval Z., Schwamberger T., Vondruška F. a Lang J. Oba dva týmy si v okresním kole vedli výborně a svými výkony si zajistili prvenství v turnaji a postup do regionálního kola hokejbalového turnaje.

Regionální kolo I. a II. kategorie se konalo 18. května v Českých Budějovicích na hokejbalovém hřišti SK Pedagog. Naše družstvo nejmladších žáků, I. kategorie,  sehrálo zápasy s hráči ze základních škol z Jindřichova Hradce a ze Sedlice.  Po jedné výhře nad Hradcem 3:1 a jedné prohře se Sedlicí 2:1 obsadili kluci konečné krásné 2. místo v turnaji. Gratulujeme !!!

Starší, žáci II. kategorie, bojovali o prvenství v turnaji se žáky ze ZŠ z Jindřichova Hradce a se ZŠ J.A.K. z Blatné. Po prvním vyhraném zápase s Jindřichovým Hradcem 8:0 byl k vítězství v turnaji jen malý krůček. Výhrou 2:0 nad Blatnou získali kluci prvenství v regionálním kole,  a tím se  zajistili postup do republikového finále, které se koná 8. června 2010 v Praze.  

Kluci, gratulujeme !!!!. 

Přejeme hodně štěstí a vstřelených branek v republikovém finále !!!  

8. června Vám budeme držet palce !!!

 

Velké poděkování patří všem hráčům za jejich aktivní přístup k zápasům v okresním i regionálním kole turnaje, ale také za jejich vzájemnou podporu a povzbuzování se mezi týmy.  

Ráda bych touto cestou také poděkovala paní Petře Hrůšové, pod jejímž odborným trenérským vedením sehráli hokejbalisté dvou nejmladších kategoriií všechny zápasy v okresním i regionálním kole turnaje.

Mgr. Martina Mondlová 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk