slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5
O uplynulém víkendu se závodníci Ski klubu Šumava blýskli několika skvělými výsledky. Kateřina Mondlová vyhrála Český pohár v silniční časovce jednotlivců v Hradci Králové a druhý den přidala ještě druhé místo v časovce dvojic společně s Terezou Vališovou (Author Stupno). V početném poli bikerů se neztratili ani závodníci, kteří se vydali na největší český bikemaraton Král Šumavy, ketrý se konal tuto sobotu v Klatovech. Andrea Klementová se dokázala prosadit v absolutním pořadí mezi ženami na trase 45km a dojela si pro druhé místo, Dominika Voráčková finišovala jako 4. Dobře si vedli i ostatní závodníci. Více zde »
Petr Steinbach, Ski klub Šumava
vitez1.JPGvitez2.JPG
Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk