slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Ve čtvrtek 27. května 2010 proběhlo v MěKS ve Vimperku závěrečné setkání v rámci projektu Škola nanečisto – pasování na žáky ZŠ TGM. Sál MěKS byl zcela zaplněn dětmi, jejich rodiči, prarodiči a sourozenci. Po krátkém kulturním programu, který připravili nejmenší Dramaťáci a pěvecký kroužek při školní družině, nastalo slavnostní pasování. Budoucí prvňáček byl uveden na jeviště v doprovodu žáka 8. třídy, kde byl paní ředitelkou pasován na žáka ZŠ TGM. Každý dostal knihu, plnicí pero, prostírku, kterou vyrobili žáci 4. třídy a pamětní list. S dětmi se také symbolicky rozloučily paní učitelky z mateřských škol. Na závěr jsme v premiéře viděli pohádku Kocourek Modroočko, kterou nacvičili nejstarší Dramaťáci. Po pohádce rodiče budoucích prvňáků měli první neformální schůzku s třídními učitelkami a děti měly možnost si zasoutěžit u připravených her. Fotky zde »

Dagmar Daňková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk