slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Dne 3. 6. 2010 proběhl na naší škole projekt „NAŠE MĚSTO.“ Tato akce se každoročně týká šestých ročníků naší základní školy. Žáci 6. tříd se v průběhu dne seznámili s historickými památkami ve Vimperku, ke každému z navštívených míst měli dostatek poznatků, které získali ve škole v rámci přípravy na tento projekt. Další informace získávali během dne. Dobrou učební pomůckou jim bylo např. DVD Vimperk a okolí. Byla jim také představena literatura, která se problematikou Vimperska zabývá. Součástí projektu byla návštěva MěÚ, kde se nás ochotně ujala paní Veronika Čermáková, která nás seznámila s organizační strukturou městského úřadu, sdělila žákům, o co všechno se na radnici starají a co občanům zajišťují. Dále jsme navštívili Odbor školství, kultury a cestovního ruchu. Zde byli žáci seznámeni s činností tohoto odboru. Součástí exkurze byla také návštěva Informačího centra ve Vimperku, kde mohli žáci načerpat další materiály ke zpracování projektu. Muzeum poskytlo žákům informace zejména z oblasti knihtisku ve Vimperku. Děkujeme za velmi vstřícný přístup a ochotu všech, kteří byli požádáni o informace a spolupráci. Fotky zde »

Mgr. Radka Voldřichová, Mgr. Helena Jíňová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk