slide31 slide32 slide33 slide34

Dne 3. 6. 2010 proběhl na naší škole projekt „NAŠE MĚSTO.“ Tato akce se každoročně týká šestých ročníků naší základní školy. Žáci 6. tříd se v průběhu dne seznámili s historickými památkami ve Vimperku, ke každému z navštívených míst měli dostatek poznatků, které získali ve škole v rámci přípravy na tento projekt. Další informace získávali během dne. Dobrou učební pomůckou jim bylo např. DVD Vimperk a okolí. Byla jim také představena literatura, která se problematikou Vimperska zabývá. Součástí projektu byla návštěva MěÚ, kde se nás ochotně ujala paní Veronika Čermáková, která nás seznámila s organizační strukturou městského úřadu, sdělila žákům, o co všechno se na radnici starají a co občanům zajišťují. Dále jsme navštívili Odbor školství, kultury a cestovního ruchu. Zde byli žáci seznámeni s činností tohoto odboru. Součástí exkurze byla také návštěva Informačího centra ve Vimperku, kde mohli žáci načerpat další materiály ke zpracování projektu. Muzeum poskytlo žákům informace zejména z oblasti knihtisku ve Vimperku. Děkujeme za velmi vstřícný přístup a ochotu všech, kteří byli požádáni o informace a spolupráci. Fotky zde »

Mgr. Radka Voldřichová, Mgr. Helena Jíňová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk