slide70 slide71 slide46 slide72 sliede100 sliede101 sliede102 sliede105
SpS-2010.jpgVšechny sportovně zaměřené děti se zájmem o lyžování a snowboarding zveme k přijímacímu řízení do Sportovního střediska lyžování při ZŠ TGM Vimperk (SpS), které se koná již tento pátek dne 11.6. od 8.00 v budově ZŠ TGM Vimperk. Po absolvování přijímaček dostávají žáci k dispozici profesionálně řízený sportovní program zaměřený na výše uvedené sporty, který zahrnuje společné tréninky 2-3 x týdně, sportovní soustředění a později i závody nejen ve vybraných sportech. Program přijímacího řízení bude zaměřen na základní znalosti ČJ a MAT a prověření vstupních sportovních dovedností žáků.
Více informací o programu SpS lyžování ve Vimperku naleznete ZDE . V rámci programu SpS lyžování nabízíme šanci i pro děti, které mají zájem o horská kola a cyklistiku. Po absolvování ZŠ mají žáci zařazení ve Sportovním středisku možnost pokračovat ve sportu a dále se rozvíjet na Sportovním gymnáziu ve Vimperku - www.oag.cz

Přihlášky do Sportovek jsou k vyzvednutí v ředitelně školy. Do Sportovního střediska mohou být nově zařazeni i žáci mimo Vimperk a ZŠ TGM a ti mohou také využívat nabídky SpS včetně matariálního zabezpečení.

Nepromeškejte neopakovatelnou šanci!

Petr Steinbach, Ski klub Šumava