slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

ZŠ TGM Vimperk a Rada rodičů při ZŠ TGM Vimperk za podpory města Vimperk pořádaly zábavné soutěžní a sportovní odpoledne ke Dni dětí.. Vše se odehrálo 31. května 2010 od 14,30 hod. na hřišti u školy v parku. O zábavu, soutěže, hry a velké taneční show se postaral pan Josef Pepa Maxa, který za dětmi přijel z Českých Budějovic. Na hřišti se vystřídalo okolo osmdesáti dětí z naší školy, školní družiny,ZŠ praktické a několik maminek s předškoláky.Všichni byli za své výkony odměněni sladkostmi od Rady rodičů. Oslava Dne dětí se velmi vydařila. »Foto zde

Mgr. Jitka Ondřejová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk