slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

ski-P1000122.JPGPrázdniny se nezadržitelně a k velké " lítosti" všech žáků ZŠ TGM blíží a všichni určitě přemýšlejí jak naloží se zaslouženým časem na odpočinek. Vězte, že lyžaři ze Sportovního střediska při ZŠ TGM Vimperk to již společně s trenéry vymysleli a jejich program bude opět nabitý zajímavými akcemi. Ti nejzdatnější z nás vyrazí jež 26.6. na tradiční a velmi oblíbené soustředění - cyklopuťák 2010. Jedná se o akci putovní, kdy každý den urazíme nemalou vzdálenost na kolech (pracovní název akce je Šumavou křížem krážem), proto aby jsme druhý den mohli jet zase jinam. Soustředění klade vysoké nároky na samostatnost sportovců a na jejich morálku.

Pokračovat budeme prestižní akcí Ski kemp s Kateřinou Neumannovou, který se uskuteční ve dnech 17.-24.7. na Zadově samozřejmě za účasti naší olympijské vítězky a mladých lyžařů z celé ČR.

Pro všechny zájemce o horskou cyklistiku uspořádáme v sobotu dne 31.7. na Zadově již XIII. ročník Šumavského MTB maratonu ČS, který je nově zařazen do nejprestižnějšího seriálu MTB maratonů Kolo pro život.

Kdo by neměl biků málo, může se vydat na vskutku bláznivou akci spojenou s bohatým sportovním programem Vimperká 24, která se koná ve dnech 6.-8.8. v areálu Vodník ve Vimperku.

Prázdninová soustředění zakončíme LVT Lipno v chatovém táboře v Nové Peci, kde budeme hojně využívat vody a ideálního tréninkového prostředí společně s našimi nejmladšími závodníky ze Skiraplé, což jsou sportovci od 8 do 12let . Toto soustředění je otevřeno i pro zájemce mimo SpS či Ski klub. Závodem Stožecká brusle, jehož název leckterého koumáka navede ke kolečkovým bruslím se uskuteční v sobotu dne 21.8. ve Stožci. Závod je zařazen do Českomoravského poháru v inline bruslení a můžete si zde pro závod bezplatně půjčit "rakety" od věhlasné firmy K2. Na start vás bezplatně doveze Šumavská střela jíž vypraví naši tradiční partneři ČD.

Informace o závodech pořádaných Ski klubem Šumava naleznete na:
www.kolopro.cz
www.inline.skisumava.cz

Prostě lyžaři se opět nudit nebudou a co vy?

Petr Steinbach, trenér SpS Vimperk Ski klub Šumava

 

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk