slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

15. – 18. 8. 2010 – Nové Hutě 19. – 20. 8. 2010 – tělocvična ZŠ TGM Vimperk

Fotky ze soustředění vznikly v hotelu Kodrea, kde bývají mažoretky Klapeto Vimperk a dechový orchestr ZUŠ Vimperk pravidelně ubytováni. Mažoretky zde k nácviku využívají venkovní hřiště a při nepřízni počasí i klubovnu uvnitř hotelu. V letošním roce zde soubor začal trénovat společnou skladbu juniorek a seniorek, se kterou vystoupí na oslavě 80. výročí založení Z.Š. TGM Vimperk. Dále zde obě skupiny oprášily sestavy z MČR v mažoretkovém sportu, protože se 28. 9. 2010 zúčastní soutěže s názvem Dačický pohár.

19. a 20. 8. pokračovalo soustředění v tělocvičně ZŠ TGM. Děvčata trénovala pod vedením vedoucí souboru Prezioso Blatná Jany Augustinové. Soubor z Blatné se již několikrát stal nejlepším souborem Evropy.

Jak obě části soustředění probíhaly, si zde můžete prohlédnout zde.

Mgr. Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk