slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Dne 10. května 2012 proběhlo okresní kolo soutěže Mladý záchranář v Prachaticích. Tým ZŠ TGM Vimperk pod vedením Mgr. B. Sellnerové a ve složení – Budinská V., Czerwenková M., Gabrus T., Höhneová D. a Kubíčková T. zde vybojoval 1. místo a postoupil do krajského kola. To se uskuteční 12. 6. 2012 v Českých Budějovicích. Deset základních škol si změřilo svoje znalosti, schopnosti a dovednosti ve čtyřech disciplínách – žáci museli prokázat znalosti o hasičských přístrojích, sestavit evakuační zavazadlo, odpovědět na 18 testových otázek a zvolit správnou a nejrychlejší taktiku při shazování lahví naplněných vodou.

Děvčatům gratulujeme a držíme palce v dalším kole.

Mgr. Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk