slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Již po dvanácté jsme slavili ve školní družině Den matek, čtyřikrát již v hotelu Amber Anna.. Ve středu 16. května se všechny děti slavnostně oblékly, aby svým vystoupením potěšily maminky a své nejbližší. Zpívaly, recitovaly, tančily, předvedly umění karate, zazářily v mažoretkovém sportu. V téměř hodinovém programu snad všichni zapoměli na starosti i na studené květnové dny. Závěrečnou píseň „Mám Ťě ráda, mámo“ zpívaly děti s doprovodným potleskem dvakrát. K této každoroční oslavě již očekávaně patří závěrečné slovo paní ředitelky Dagmar Rückerové, přání všem maminkám a babičkám, poděkování všem učinkujícím. Děti podarovaly své maminky vlastnoručně vyrobenými srdíčky a rozešly se do svých domovů.

Za ŠD Lenka Malíková

Fotogalerie zde>>