slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Po vítězstvích v okresních kolech, která pravidelně hostí prachatický hokejový areál, se chlapci ze ZŠ TGM probojovali do krajského kola v akci nazvané Hokejbal proti drogám. Žákovské družstvo prvních až třetích tříd si svými výkony podmanilo i krajské kolo v Jindřichově Hradci a šestá a sedmá třída je o den později napodobila. Oba týmy tak postupují do REPUBLIKOVÉHO FINÁLE, které se koná začátkem června v Praze na Palmovce.

Těšíme se a držíme palce!

To, že to chlapcům v kolektivních hrách šlape, se potvrdilo i v kopané. V další tradiční akci MC Donald cup se první a třetí třídy, v podobné sestavě jako v hokejbale, dostřílely až do krajského kola v Písku, kde se statečná družina umístila na krásném druhém místě z osmi účastníků. Na jejich štítě skončila i sportovní třída z Jindřichova Hradce. Ve finále podlehla až fotbalové třídě z Českých Budějovic. Chlapcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Petra a Karel HRŮŠOVI, ZŠ TGM Vimperk

Fotogalerie zde>>

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk