slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Cílem projektu, do kterého se zapojilo 28 žáků devátých tříd, je, že ve stejný den a ve stejnou hodinu zatančí účastníci choreografii čtverylky a stanou se tak účastníky pokusu o zápis do Guinessovy knihy rekordů v synchronizovaném tancování. Jestli se rekord povedl ,se dozvíme v průběhu čtyř týdnů.

Do akce se zapojili žáci naší školy, žáci ZŠ Smetanova a studenti vimperského gymnázia. Deváťáci nacvičovali dvě úterní dopoledne v Měks Vimperk, poté následovala secvičná 24.5. 2012 a vše vyvrcholilo 25. 5. 2012 ve 12.00 na dopravním hřišti v parku u ZŠ TGM.

Děkuji všem žákům, kteří se na nácviku podíleli.

Mgr. Alžběta Rückerová

Fotogalerie zde>>

Informace o akci přinesli:

http://www.prachatickonews.cz/zpravy/zpr3037.htm

http://www.vimperk.cz/1700/cz/normal/ctverylka/

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk