slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Semifinálové kolo, do kterého postoupily všechny tři skupiny mažoretek Klapeto a také některé sóloformace z kvalifikace ve Vimperku, se konalo 26. 5. 2012 ve Valticích. Toto místo zvolil soubor proto, že je zde velmi příjemná atmosféra, krásné prostředí a hrál zde roli také fakt, že už v minulých letech v tomto městě soubor vybojoval postup do finálového kola. Soubor dobře reprezentoval i letos. Již po defilé byly na druhém místě juniorky s náčiním baton, udržely si své místo i po soutěžní choreografii a vybojovaly pro Vimperk stříbrnou medaili. Zároveň postoupily do finále, které se uskuteční 16. června 2012 v Přešticích. Na krásném čtvrtém místě se umístily seniorky a na osmém místě kadetky.

V miniformacích s náčiním baton si kadetky přivezly páté místo, s náčiním pom- pom třetí místo a v triu také obsadily páté místo. Mezi juniorkami v sólovém vystoupení si nejlépe vedla Kristýna Vondrášková, která skončila osmá.

Všem děvčatům gratuluji, děkuji jim za reprezentaci a vzornou přípravu.

Poděkování patří také rodičům našich děvčat za trpělivost a podporu a velké díky i našim sponzorům!

Mgr. Alžběta Rückerová

Fotogalerie zde>>

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk