slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Ve čtvrtek 31. května skončil slavnostním pasováním další ročník projektu ŠKOLA NANEČISTO. Cílem celého projektu je přiblížit školní prostředí budoucím školákům a vzájemná setkání dětí z mateřských škol a pedagogů základní školy.

O úvod slavnostního odpoledne se postaraly děti ze školní družiny, které si pod vedením paní vychovatelek Malíkové a Desatové připravily pásmo písniček a básniček. Na žáky ZŠ TGM pasovala předškoláky paní ředitelka Dagmar Rückerová. Děti dostaly plnicí pero, knihu, pamětní list a buton s logem školy. S dětmi se symbolicky rozloučily i paní učitelky z mateřských škol. Po pasování následovalo vystoupení Dramaťáku s představením Neplašte nám švestky, které s dětmi nacvičila paní učitelka Karasová. Na závěr proběhla první neformální schůzka rodičů a budoucích učitelek prvních tříd a pro děti připravily paní učitelky z 1. stupně různé hry.

Chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci na realizaci projektu paním učitelkám z mateřských škol a dětem popřát v září úspěšné vykročení do školního roku.

Dagmar Daňková

Fotogalerie zde>>

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk