slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Ve čtvrtek 31. května skončil slavnostním pasováním další ročník projektu ŠKOLA NANEČISTO. Cílem celého projektu je přiblížit školní prostředí budoucím školákům a vzájemná setkání dětí z mateřských škol a pedagogů základní školy.

O úvod slavnostního odpoledne se postaraly děti ze školní družiny, které si pod vedením paní vychovatelek Malíkové a Desatové připravily pásmo písniček a básniček. Na žáky ZŠ TGM pasovala předškoláky paní ředitelka Dagmar Rückerová. Děti dostaly plnicí pero, knihu, pamětní list a buton s logem školy. S dětmi se symbolicky rozloučily i paní učitelky z mateřských škol. Po pasování následovalo vystoupení Dramaťáku s představením Neplašte nám švestky, které s dětmi nacvičila paní učitelka Karasová. Na závěr proběhla první neformální schůzka rodičů a budoucích učitelek prvních tříd a pro děti připravily paní učitelky z 1. stupně různé hry.

Chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci na realizaci projektu paním učitelkám z mateřských škol a dětem popřát v září úspěšné vykročení do školního roku.

Dagmar Daňková

Fotogalerie zde>>

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk