slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Ke svátku Dni dětí jsme tentokrát připravili napínavou šipkovanou s tématem „Honba za pokladem“. Mladí dobrodruzi pátrající po pokladu byli rozděleni do tříčlenných skupin, které postupovaly podle různých indicií k jednotlivým stanovištím. Zde se lámal chléb podle fyzických a znalostních schopností soutěžících, byly přiděleny body, aby se na závěr výkony hledačů pokladu vyhodnotily.

Šťastným nálezcem cílové mety se stal Jakub Zámek z II. třídy, ovšem každý účastník obdržel za svou snahu sladkou odměnu.

Jednotlivé disciplíny, stanoviště i skrytý poklad připravily studentky SPgŠ v Prachaticích, Radka Košková, Iva Hraňová, Denisa Škopková a Denisa Hojdekrová, za což jim patří poděkování. Děti si praktikantky během dvou týdnů velmi oblíbily.

Lenka Malíková, ŠD

Fotogalerie zde>>

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk