slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Skupina vimperských mažoretek postoupila ze semifinálového kola ve Valticích do finálového kola v Přešticích. Toto kolo proběhlo v sobotu 16. Června 2012. Defilé mažoretky absolvovaly u ZŠ Na Jordáně a choreografii předvedly na pódiu umístěném na místním fotbalovém stadionu. Po celý den bylo velké teplo, teplota na hřišti dosahovala ke 38 °C .

Děvčata ze souboru Klapeto byla po defilé na 9. místě. Provedení sestavy ohodnotila porota hůře a umístila náš tým na celkové 11. místo. Tímto umístěním na republikovém finále byla zakončena soutěžní sezóna 2011/2012

Děkuji děvčatům za reprezentaci souboru, města, školy.Užijte si prázdniny a načerpejte energii do nové sezóny 2012/2013,

Mgr. Alžběta Rückerová

Fotogalerie zde >>

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk