slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Ani letos jsme neporušili tradici a uspořádali jsme 21. 6. 2012 Setkání s Dramaťákem. Do MěKS přišel ten, koho baví svět, kdo slunce má v duši, komu láskou srdce buší, kdo básničky má rád a kdo je náš kamarád. Čekala na ně Zahrada pana Trnky a Královna Koloběžka pana Wericha.

V Trnkově Zahradě se pořád něco děje, co kluky zajímá, a příběhy kluků, kocoura a velryby přiblížili nejmladší Dramaťáci. Panu Trnkovi byla věnována Werichova kniha Fimfárum, ze které je pohádka Královna Koloběžka, a tu zahráli starší Dramaťáci. Ti také přednesli recitační pásmo Michala Černíka Neplašte nám švestky.

Hostem našeho Setkání byl vítěz Pedagogické poemy 2011, náš bývalý Dramaťák Jan Pichler. Znovu nás svým působivým výkonem přesvědčil, že ho hrát a recitovat baví. Doufám, že výkony všech Dramaťáků a květiny ze zahrady naše diváky potěšily. Hezké prázdniny a příští školní rok se těším opět na shledanou. :-D

Vedoucí Dramaťáku Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk