slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Dvě vimperská tělesa spolu tráví společné soustředění již 15 let. I když místa, kde tréninky a nácviky probíhaly, se změnila, stále je stejné to, že dechovka pobývá a nacvičuje celý týden, zatímco mažoretky přijedou trénovat na tři až čtyři dny. Posledních několik prázdnin si vedoucí se svými svěřenci oblíbili hotel Kodrea na Nových Hutích, z jehož vnitřních i venkovních prostor jsou fotografie.

Soustředění slouží k tomu, aby se noví členové zapojili do nácviku, stávající členové, kteří užívali volna,aby opět naladili své nástroje a zvykli se na každodenní cvičení. Při večerních programech se vzájemně stmeluje kolektiv hraním různých her, plněním úkolů, řešení kvízů atd.

Doufejme, že vimperským mažoretkám Klapeto a Dechovému souboru ZUŠ Vimperk se společný začátek sezóny 2012 vydařil a bude dobrým startem do soutěží, které je letos a příští rok čekají.

Mgr. Alžběta Rückerová

1.jpg 2.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk