slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5
V týdnu od 15. 4. - 19. 4. 2013 probíhal již 12. ročník turnaje HOKEJBAL PROTI DROGÁM 2013. Okresní kola probíhala v Prachaticích. V pondělí se nám dařilo, hrála kategorie 4. - 5. třídy. Kluci zvítězili a postoupili do krajského kola.Odvezli jsme si ještě individuální ocenění. Nejlepší střelec turnaje byl Petr Hrůša. . Úterý hrály 6. - 7. třídy. Chlapci zvítězili a postupují do krajského kola. Nejlepším střelcem byl vyhlášen Tomáš Schwamberger. Ve středu kluci z 8.a 9. tříd brali stříbro. Hokejbalový týden jsme zakončili parádně. Kluci z 1.- 3. tříd zvítězili a postupují do krajského kola. Nejlepším střelcem byl vyhlášen Jan Vavřík .
Všem klukům moc gratulujeme a držíme palce v nastávajících bojích v krajských kolech HPD.
   
Petra Hrůšová
Více fotografií naleznete v naší fotogalerii  
PICT0048.JPGPICT0052.JPG
Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk