slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Dne 9. 5. 2013 se v Prachaticích zúčastnili soutěže Hlídky mladých zdravotníků a záchranářů tito žáci: Michala Czerwenková, Doubravka Höhneová, Tetyana Habrusová, Veronika Budínská a nová posila našeho týmu Nikola Nová.

Podmínky soutěže se od předchozích ročníků změnily a mi musely plnit úkoly a řešit různé situace na stanovištích rozmístěných v prachatických ulicích mezi civilisty. Náročnost úkolů se nám zdála nižší než v loňském roce, ale i tak jsme se zapotili. Měli jsme ošetřit zlomenou nohu,  zastavit žilní krvácení, poradit si z bezvědomím a tonoucím se kojencem a zvládnout epileptický záchvat .   U transportu zraněného jsme se zarazili nad zhodnocením naší práce a podali jsme tak protest, který nám zdárně vyřešil náš doprovod a tím získal cenné body, za které  vděčíme Mgr. Bohumile Sellnerové.

Naše poslední stanoviště byli u hasičů, kde jsme sráželi láhve, zabalili evakuační zavazadlo  vyluštili použití různých hasicích přístrojů.

Poté již následovalo vyhodnocení soutěže, na které jsme si chvíli museli kvůli technickým problémům počkat. Nakonec jsme ze zdravovědy vybojovali 6. místo a u hasičů 2. místo. Domů jsme odjížděli šťastní z umístění a sladkých cen.

Doubravka Höhneová, 9. A

Více fotografií naleznete v naší fotogalerii.

Prachatice1.jpg Prachatice2.jpg

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk