slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Vimperské mažoretky absolvovaly kvalifikaci v Přešticích 5.5.2013, odtud postoupily na semifinále. Toto kolo se rozhodly absolvovat v Náchodě 19. 5. 2013.
V dopoledních hodinách soutěžila jako sólistka s náčiním baton Kristýna Vondrášková a umístila se na 8. místě ze 17 soutěžících. Odpoledne bylo na programu nejprve defilé, po kterém porota vimperské mažoretky zařadila na 3. místo.

Po provedení choreografie se výkon mažoretek ještě zlepšil. Za své vystoupení byla děvčata odměněna 2.místem. Po součtu bodů z defilé a z choreografie byla nakonec vimperský soubor vyhlášen na 3. místě. Tímto skvělým výsledkem si soubor vybojoval postup do finále MČR v mažoretkovém sportu. Finálové kolo se uskuteční 15. – 16. 6. 2013 v Karviné.

Juniorky při nástupu na pódiu čekalo ještě překvapení. Získaly cenu VIP poroty. Cenu uděluje tým vybraný organizátory soutěže, pracuje nezávisle na porotě a rozhoduje podle toho, kdo ho v kategorii zaujal.

Děkuji děvčatům za výborně předvedené výkony a za jejich velkou snahu. Jsem na ně pyšná. Děkuji také jejich rodičům, kteří byli skvělými fanoušky na zimním stadionu v Náchodě a moc nám pomohli.

Mgr. Alžběta Rückerová – vedoucí souboru juniorek

Semifinále NáchodSemifinále Náchod

Více fotografií nalzenete v naší fotogalerii .

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk