slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Tradiční soustředění mažoretek Klapeto se uskutečnilo na tradičním místě, a to v hotelu Kodrea na Nových Hutích. Děvčata se tři dny od 24. do 26. srpna 2013 věnovala přípravě defilé a choreografie s náčiním pom pom na Mistrovství světa, kam postoupily z finále Mistrovství ČR, které se uskutečnilo ve Vimperku ve dnech 8. a 9. června 2013.

Do našeho týmu přibyly i nové členky, které letos poprvé jely s námi na soustředění, proto byl pobyt zaměřen i na práci s hůlkou, na gymnastickou přípravu, na pilování všech mažoretkových i tanečních prvků.

Celou akci nám zpříjemňovali členové Dechové orchestru ZUŠ Vimperk, se kterými trávíme každoročně několik společných dní na soustředění.

Mgr. Alžběta Rückerová

Fotografie najdete zde.

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk