slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Energetická společnost E.ON připravuje pro žáky atraktivní naučně-zábavné programy, které jsou zaměřené na efektivní využívání energie a alternativní zdroje energie.

Ve čtvrtek 26. 2. a v pátek 27. 2. 2015 se žáci 1., 3. a 4. tříd naší školy zúčastnili dvou programů, které probíhaly v učebně s interaktivní tabulí a ve speciálním vozidle E.ON Energy Trucku, kteréje za účelem vzdělávání a osvěty vybaveno nejrůznějšími názornými vzdělávacími pomůckami a experimentálním koutkem.

V programu AKUplus+ pro malé kouzelníky se děti z prvních tříd zábavnou formou dozvěděly, co je el. energie, k čemu ji běžně využíváme a jak se s ní zachází. Celým programem děti provázel kouzelník Voltík a jeho pomocnice Leontýnka.

Program misePlus+- mobilní výcvikové středisko agentů pro žáky třetích a čtvrtých tříd byl zaměřený na znalosti o el. energii, jejích úsporách a na ochranu životního prostředí. Děti se staly agenty misePlus+ v doprovodu Mrs. E a Mr. ON. Po splnění všech úkolů byli agenti odměněni tzv. výbavou energetického agenta, která byla uložena v praktickém batůžku. V batohu byla identifikační karta, tričko, flash disk apod.

Dagmar Daňková

Fotogalerie zde »