slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Ve spolupráci se Ski Areálem Kubova Huť, Lyžařskou školou Kubova Huť, Půjčovnou lyžařského a snowboardového vybavení paní Tiché a naší školou byl v úterý 10.3.2015 odstartován pilotní projekt lyžařského výcviku žáků 1. stupně ZŠ TGM - „PLŠ“ neboli Půldenní lyžařská škola. Cílem projektu je nabídnout prvostupňovým dětem k hodinám tělesné výchovy, plaveckých kurzů a kurzů bruslení další sportovní aktivitu.

Prvními frekventanty „PLŠe „ bylo na 20 žáčků 1. ročníku. A vedli si výborně! Po počátečním rozdělení do skupin podle výkonnosti se každá skupinka věnovala základům sjezdového lyžování. Nadšení , dobrá nálada, radost, veselí a chuť se něco nového učit….vládly na svahu. Vše se sešlo ve správný čas a na správném místě, a tak i ti, kteří měli lyže poprvé na nohou, dokázali v posledním dnu výcviku vyjíždět „pomou“ sjezdovku a pak ji následně sjet. Šikulové !!!!!!

Rády bychom touto cestou poděkovaly za příjemně strávené tři sportovní dny, za milé a vstřícné vedení kurzu Ski Areálu Kubova Huť, Lyžařské škole Kubova Huť a Půjčovně lyžařského a snowboardového vybavení.

Děkujeme.

Za první část PLŠe Hrůšová P., Mondlová M.

 

snek

PLŠ- Půldenní lyžařská škola – druhá část

Žáci 3. a 4. tříd měli možnost využít nabídky lyžařského výcviku

ve dnech 17. – 19. března 2015. Celkem kurz v tomto termínu absolvovalo 44 dětí.

Jarní sluníčko, skvěle připravená sjezdovka a 5 instruktorů z lyžařské školy = tři dny plné sportovních zážitků, vylepšení techniky jízdy, ale i úplně první jízdy na lyžařském vleku a první obloučky, spokojené tváře rodičů, kteří se za námi přijeli podívat. Vše vyšlo na jedničku. Ještě jednou velké poděkování všem, kteří s realizací obou kurzů pomáhali. Již nyní se těšíme na příští zimní sezonu.

                                                                     Dagmar Daňková

Fotogalerie zde »

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk