slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Ve dnech 30. 3. – 1. 4. 2015 probíhalo v hotelu Kodrea na Nových Hutích třídenní soustředění pro žáky 9. tříd s názvem Zvládnu to. Třicet dva deváťáků se zde intenzivně věnovalo především přípravě na přijímací zkoušky z českého jazyka, matematiky a všeobecných studijních předpokladů.

Formou různých testů si budoucí studenti opakovali učivo a zvykali si na systém zkoušky, která je bude čekat 22. dubna u přijímacího řízení na střední školy.

Výuku zajišťovali pí uč. Lehečková, pí zást. Toušlová, p. uč. Daněk, p. ředitel Heřta, pí uč. Jedličková, pí uč. Tláskalová a paní ředitelka Rückerová.

Chtěla bych tímto poděkovat všem jmenovaným pedagogům za účast na tomto soustředění.

Projekt Zvládnu to přináší žákům 9. tříd nejen utřídění si a zopakování poznatků, které získali na základní škole, ale velký význam vidím také v tom, že se obě třídy vzájemně lépe poznaly, že pracovaly v jiných skupinách, než jsou zvyklé ve škole, a že mezi sebou měli všichni velmi hezký vztah.

Chtěla bych žáky pochválit nejenom za snahu, kterou při výuce projevovali, ale i za večerní program, který si sami připravili. ( A že byl opravdu pěkný, o tom svědčí i uvedené fotografie).

Celkově hodnotím tuto akci jako velice zdařilou a shoduji se i s výsledy ankety, kterou účastníci před závěrem vyplňovali. Hodnocení celého soustředění z pohledu žáků vyznělo velmi pozitivně.

Mgr. Dana Toušlová

Fotogalerie zde »