V uplynulém týdnu se naše škola zúčastnila okresního kola turnaje Hokejbal proti drogám 2015 v Prachaticích. Nejlépe si vedlo družstvo 4. - 5. tříd, které zvítězilo a vybojovalo si postup do krajského kola.

Tým 8. - 9. tříd byl druhý a také postupuje do krajského kola. Naši nejmenší hokejbalisté z 1. - 3. třídy obsadili druhé místo. Družstvo 6. - 7. třid skončilo na čtvrtém místě. Někteří hráči si  odvezli i individuální ocenění:

Jan Vavřík nejlepší střelec

Daniel Kůs nejlepší brankář

Všem klukům a jedné princezně Lucii Eignerové gratulujeme a postupujícím držíme palce!

Petra Hrůšová