slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Vystoupení školní družiny ke Dni matek

Sešli jsme se opět po roce 14. května, abychom oslavili Den matek. V letošním roce o to slavnostněji, jelikož si připomínáme 85. výročí založení naší Základní školy Tomáše Garrigue Masaryka. Již před 15. hodinou byl sál kina zcela zaplněn. Velmi pestrý  program obsáhl vystoupení mažoretek, obor pěvecký, hudební, dramatický,recitační  a navíc proti loňskému roku přibylo vystoupení  sportovní,  taneční  a píseň s doprovodem harmoniky. Na závěr popřála paní ředitelka maminkám k svátku, poděkovala všem za pěkné vystoupení a ještě jednou zazněla v podání dětí z celé školní družiny píseň „Maminka“. Za fotodokumentaci a hudební režii patří poděkování paní učitelce Mgr. Dagmar Daňkové.

Lenka Malíková

 

Fotogalerie zde »

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk