slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Kurz lyžováníV letošním školním roce jsme pokračovali v úspěšné spolupráci s Lyžařskou školou Kubova Huť a obcí Kubova Huť při organizaci kurzů lyžování pro 1. - 4. třídy. V lednu se lyžařského výcviku zúčastnilo 30 druháků, kteří měli kurz i s přespáním, v březnu potom proběhl výcvik prvních, třetích a čtvrtých tříd, kterého se zúčastnilo celkem 88 dětí. Fotogalerii najdete zde.

Výcvik probíhá vždy tři dny. Ráno děti odjíždí vlakem na Kubovu Huť, kde pod vedením zkušených instruktorů z lyžařské školy probíhá na sjezdovce lyžařský výcvik. V poledne odjíždí žáci zpět do Vimperka na oběd do školní jídelny. Rodiče přinesou před kurzem lyžařskou výbavu do školy a na Kubovu Huť a zpět je jim materiál dopraven. Kdo nemá lyžařské vybavení, může si ho za výhodných podmínek vypůjčit v půjčovně při lyžařské škole. Máme velkou radost, že se počet zájemců oproti loňskému roku ještě zvýšil. Děkujeme rodičům, vedení školy, obci Kubova Huť a instruktorům z Lyžařské školy Kubova Huť za podporu a těšíme se na lyžování v roce 2017.

Bc. Petra Hrůšová, garant lyžařského výcviku

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk