slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Zvládnu toZvládnu to – je název projektu pro žáky devátých tříd. Žáci se na něm připravují na přijímací zkoušky, slouží k utřídění a shrnutí učiva.

Letos strávila 9. A a 9. B svůj výjezdní projekt na Nových Hutích v hotelu Kodrea od 30. 3. do 1. 4. 2016. Náplň dne byla jasná. Žáci byli rozděleni do skupin a střídali se v opakování ČJ, M a OSP. Výuka probíhala v dopoledním a odpoledním bloku. Ve čtvrtek přijeli za žáky také profesoři z vimperského gymnázia – Mgr. Jan Heřta a Mgr. Jana Tláskalová.

Z ankety, která byla žákům zadána poslední den projektu, vyplývá, že všichni účastníci byli s akcí Zvládnu to spokojeni. Všichni také doporučují účast na výjezdu i příštím devátým ročníkům. Většině žáků vyhovoval zvolený způsob výuky i denní režim dne, velká část byla také spokojena s ubytováním a stravou.

Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem „ účastníkům zájezdu“. Díky spolupráci žáků i pedagogů se projekt vydařil.

Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Alžběta Rückerová