slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Den Země s NPŠStředisko environmentální výchovy NPŠ naplánovalo Den Země na středu 20. dubna 2016 v areálu Vodník. Letošní program byl věnován nejen šumavské přírodě, ale i 25. výročí Národního parku Šumava. Akce se zúčastnilo pět tříd 1. stupně (1. A, 2. A, B a 5. A, B). I když byla ze začátku pořádná zima, nakonec vylezlo sluníčko a zahřálo všechny účastníky, kteří tradičně absolvovali hravá i naučná stanoviště. Pro děti byla opravdu tou nejlepší učebnou pod širým nebem. Nechyběla ani tvořivá zastavení a také tematická odměna. Z medailí měly děti velkou radost. Děkujeme pracovníkům SEV za dobře připravený projekt a za spolupráci. Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk