slide40 slide41 slide42 slide43 slide44 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55

Prvňáci na výukovém programu NPŠProstřednictvím lesních skřítků si naši prvňáčci vyzkoušeli rozeznávat některé druhy stromů, které rostou v NP Šumava. Pod vedením lektorky z SEV si ukázali, jaké jsou mezi stromy rozdíly, k čemu jsou důležité a jak nové stromky vyrůstají. Pověděli si, co jsou letokruhy a co z nich můžeme vyčíst. Nechyběly hravé úkoly a prožitkové hry. Vzhledem k tomu, že se o všem učíme v předmětu Člověk a jeho svět, děti si své poznatky zopakovaly a prohloubily zábavnou formou. Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk