slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Prvňáci na výukovém programu NPŠProstřednictvím lesních skřítků si naši prvňáčci vyzkoušeli rozeznávat některé druhy stromů, které rostou v NP Šumava. Pod vedením lektorky z SEV si ukázali, jaké jsou mezi stromy rozdíly, k čemu jsou důležité a jak nové stromky vyrůstají. Pověděli si, co jsou letokruhy a co z nich můžeme vyčíst. Nechyběly hravé úkoly a prožitkové hry. Vzhledem k tomu, že se o všem učíme v předmětu Člověk a jeho svět, děti si své poznatky zopakovaly a prohloubily zábavnou formou. Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk