slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Kritické myšlení prvňáků v knihovněPomocí příběhu z knížky Kvak a Žbluňk jsou kamarádi spisovatele A. Lobela si děti z 1. A a 1. B vyzkoušely kritické myšlení, které rozvíjí čtenářskou gramotnost. Naši prvňáčci už sami umí číst. Teď se jen musí zdokonalovat, cvičit čtení s porozuměním, aby nejen věděli, co čtou, ale hlavně, aby dokázali o textech přemýšlet a rozumět jim, aby přečtené informace dokázali dále využívat, vytvářet si svůj vlastní názor.

Děkujeme paní E. Buryánové za dobře připravený výukový program. Do knihovny vždy rádi chodíme .

Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk