slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Přírodovědná soutěž II. koloV úterý 24. května 2016 proběhlo ve venkovním areálu Informačního střediska NP Šumava ve Stožci II. kolo pátého ročníku přírodovědné soutěže „Národní park Šumava ve školních lavicích“, která je organizována díky podpoře Státního fondu životního prostředí. Zúčastnilo se ho 16 žáků z naší školy, kteří postoupili z I. kola. Některým byly předány odměny za umístění na prvních třech místech v jednotlivých kategoriích.

Vyhlášení nejlepších soutěžících bude 11. června 2016 a my doufáme, že se i naši žáci umístí na předních místech.

Děkujeme všem pracovníkům NPŠ za výbornou organizaci.

Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk