slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Prvňáčci na besedě o včeličkáchDíky panu Hlavovi, Kroupovi a Šípovi se naši prvňáčci dozvěděli spoustu nového o včelím úlu, o životě v něm, o jeho obyvatelích, o sladkém produktu, který včeličky vyrábí a také o tom, jak se med stáčí. Beseda byla moc hezká, zajímavá a poučná. Děti pozorně naslouchaly a už ví, že když poletí kolem nich včela, že se nemají prudce ohánět, protože by včelička mohla bodnout a potom umřít, ale to by byla škoda, protože je to tvor velmi pracovitý a užitečný. Všichni jsme také ochutnali výborný čerstvě stáčený med. A kdyby se příští rok otevřel včelařský kroužek pro děti, nebude určitě o zájemce nouze.

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk