slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Ovoce do školV letošním školním roce se opět žáci prvního stupně naší školy zúčastnili projektu „ Ovoce do škol“. Každý měsíc žáci dostávali od firmy Laktea různé druhy ovoce a zeleniny nebo ovocný nápoj. Dodávka byla vždy 2 – 3 x za měsíc.

V měsíci červnu jsme využili projekt „ Doprovodné opatření – ochutnávkový koš“. Uspořádali jsme ochutnávku exotického ovoce a zeleniny. Zúčastnili se jí všichni žáci 1. – 4. ročníku. Pro každý ročník jsme objednali jedenkrát ovocný koš a jedenkrát koš mix ovoce a zelenina. Ochutnávka košů byla spojena s besedou o zdravé výživě a nutnosti konzumace ovoce a zeleniny. Jako dárek škola získala 50 kusů úkolníčků, které žáci dostanou v září. Tento projekt se žákům velice líbil, protože ochutnali ovoce, které neznali.

Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Jitka Ondřejová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk