slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

letni2Po skončení finálových kol v soutěži mažoretek a při čekání na MS se mažoretky představily na několika akcích ve Vimperku a okolí.

24. 6. se na vimperském zámku konal tradiční Noční koncert. Fotogalerii najdete zde.

28. 6. děvčata ze souboru Klapeto přivedla průvodem rodiče a návštěvníky Školní slavnosti ZŠ TGM Vimperk na hřiště pod budovu školy, kde se letošní program odehrával. Fotogalerii najdete zde.

3. 7. DO ZUŠ společně s kadetkami a seniorkami z Klapeta zpestřil pouť na Stachách. Fotogalerii najdete zde.

24. 7. před Obecním úřadem ve Čkyni v rámci poutě předvedla děvčata mažoretkovou show. Ukázala všechny sestavy, s nimiž bojovala na mažoretkových soutěžích v roce 2016. Fotogalerii najdete zde.

Na konec července přijal tým velmi milé pozvání paní starostky J. Krnákové do Lenory, kde se 30. 7. konají Slavnosti chleba. Mažoretky Klapeto tu můžete vidět v 9. 00 a v 11. 00.

Alžběta Rückerová