slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Kniha džunglíTřídy 6. A a 8. B společně vyrazily do Cinestaru v Plzni. Promítání filmu Kniha džunglí na motivy Rudyarda Kiplinga proběhlo poslední listopadový den.

Žáky i učitele okouzlilo provedení filmu, kdy nebylo poznat, že všechna zvířata jsou plně digitální. Jediného živého hrdinu Mauglího skvěle ztvárnil mladý americko- indický herec Neel Sethi.

Čeští dabéři bravurně namluvili zvířata v džungli - pardála Baghíru - Miloslav Mejzlík, tygra Šér Chána - Marek Vašut, vlka Akelu - Lukáš Hlavica, vlčici Rákšu - Radka Přibyslavská, krajtu Ká - Jitka Moučková a medvěda Balú - Miroslav Hanuš. Film trval 106 minut, ale nikdo po celou dobu neřešil, jak dlouhý ještě bude. Od začátku do konce byl napěchovaný momenty, ve kterých se u diváků střídalo dojetí, napětí, obava, radost. Příběh dopadl dobře, za což je divák sledující tento rodinný film opravdu rád. Zhlédnutí Knihy džunglí z roku 2016 určitě doporučuji.

Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Alžběta Rückerová