slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

PlaváníVe čtvrtek 1. prosince jsme desátou lekcí zdárně zakončili letošní plavecký výcvik. Vodu jsme si užívali nejen intenzivním cvičením jednotlivých plaveckých stylů, ale také různými zábavnými hry a soutěžemi. Někteří z nás stále ještě potřebují různé pomůcky, aby se udrželi nad vodou, ale většina z nás zdolá 200 m volným stylem jakoby nic. V závěrečném klání byli nejrychlejšími plavci Daniel Jakl, Honza Kudláček a Teodor Vašica. Z dívek se nejlépe umístily Karolína Hrůšová, Tereza Hodinová a Gabriela Preslová. A kdo byl nejrychlejší absolutně? Přece ta malá copatá rybička, která druhému nejlepšímu plavci na 25 m utekla o celé 4 vteřiny - Karolína Hrůšová! I když nejsme všichni tak skvělí závodníci, důležité je, že se vody nebojíme a dokážeme se z ní i v ní radovat. Fotogalerii najdete zde.

Lenka Kohoutová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk