slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

PlaváníVe čtvrtek 1. prosince jsme desátou lekcí zdárně zakončili letošní plavecký výcvik. Vodu jsme si užívali nejen intenzivním cvičením jednotlivých plaveckých stylů, ale také různými zábavnými hry a soutěžemi. Někteří z nás stále ještě potřebují různé pomůcky, aby se udrželi nad vodou, ale většina z nás zdolá 200 m volným stylem jakoby nic. V závěrečném klání byli nejrychlejšími plavci Daniel Jakl, Honza Kudláček a Teodor Vašica. Z dívek se nejlépe umístily Karolína Hrůšová, Tereza Hodinová a Gabriela Preslová. A kdo byl nejrychlejší absolutně? Přece ta malá copatá rybička, která druhému nejlepšímu plavci na 25 m utekla o celé 4 vteřiny - Karolína Hrůšová! I když nejsme všichni tak skvělí závodníci, důležité je, že se vody nebojíme a dokážeme se z ní i v ní radovat. Fotogalerii najdete zde.

Lenka Kohoutová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk