slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Charitativní sbírkaV rámci Rozsvícení stromu u ZŠ TGM byla vyhlášena charitativní sbírka pro opuštěná zvířata z Vimperka a okolí. Žáci od pondělí 5. 12. do pátku 9. 12. 2016 mohli do školy přinášet deky, granule, pamlsky, konzervy atd. a také peníze. O výběr všeho potřebného se starali někteří žáci z 6. A. Materiální pomoc (deky, konzervy atd.) a finanční příspěvek 4073 Kč ( částku tvoří peníze za prodej dárečků na Rozsvícení stromu ZŠ TGM a příspěvky žáků a učitelů) byly předány zástupkyni odboru životního prostředí paní Marii Hejlkové, která má opuštěná zvířata na starosti.

Děkujeme všem, kteří přispěli. Jsme rádi, že jim není život opuštěných zvířat lhostejný.

Mgr. Alžběta Rückerová

Charitativní sbírka Charitativní sbírka