slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Za mrazivého počasí se 25. dubna naše škola zúčastnila okresního kola štafetového poháru prvního stupně. Štafeta ve složení: L. Hudečková, A. Košnarová, E. Veselá, E. Ollé, A. Nová, T. Czerwenková, V. Bartůšková, V. Hrdličková, P. Majer, J. Vladyka, Z. Ondrášek, J. Kuneš, J. Waltman, H. Steinbach (F. Krejčí), J. Steinbach, D. Chalupný si vybojovala postup do krajského kola.

Krajské kolo se konalo 18. 5. 2017 v Českých Budějovicích. Z 16 štafet si naše doběhla pro 12 místo.

Děti si ještě mohly změřit síly v hodu medicinbalem a skoku dalekém. Všem dětem děkujeme za reprezentaci školy a předvedené výkony.

Petra Hrůšová