slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Za mrazivého počasí se 25. dubna naše škola zúčastnila okresního kola štafetového poháru prvního stupně. Štafeta ve složení: L. Hudečková, A. Košnarová, E. Veselá, E. Ollé, A. Nová, T. Czerwenková, V. Bartůšková, V. Hrdličková, P. Majer, J. Vladyka, Z. Ondrášek, J. Kuneš, J. Waltman, H. Steinbach (F. Krejčí), J. Steinbach, D. Chalupný si vybojovala postup do krajského kola.

Krajské kolo se konalo 18. 5. 2017 v Českých Budějovicích. Z 16 štafet si naše doběhla pro 12 místo.

Děti si ještě mohly změřit síly v hodu medicinbalem a skoku dalekém. Všem dětem děkujeme za reprezentaci školy a předvedené výkony.

Petra Hrůšová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk