slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Den ZeměDen Země je den věnovaný Zemi a připadá na 22. 4. V dnešní době se na něj díváme hlavně z pohledu ekologického. Hlavním úkolem tohoto dne je upozornit lidi na dopady ničení životního prostředí.

Základní škola TGM si Den Země připomněla 15. května. Všichni žáci druhého stupně měli během dne uklidit část prostor kolem školy a pak se věnovali dalším aktivitám.

Šesťáci mikroskopovali, sedmáci navštívili společnost Jihosepar (společnost zabývající se odpadovým hospodářstvím ve Vimperku), osmáci si prošli historické části města, deváťáci nejvíce pomáhali s úklidem a také se věnovali svým třídnickým záležitostem.

Fotogalerii najdete zde.

Jana Hudečková