slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Den ZeměDen Země je den věnovaný Zemi a připadá na 22. 4. V dnešní době se na něj díváme hlavně z pohledu ekologického. Hlavním úkolem tohoto dne je upozornit lidi na dopady ničení životního prostředí.

Základní škola TGM si Den Země připomněla 15. května. Všichni žáci druhého stupně měli během dne uklidit část prostor kolem školy a pak se věnovali dalším aktivitám.

Šesťáci mikroskopovali, sedmáci navštívili společnost Jihosepar (společnost zabývající se odpadovým hospodářstvím ve Vimperku), osmáci si prošli historické části města, deváťáci nejvíce pomáhali s úklidem a také se věnovali svým třídnickým záležitostem.

Fotogalerii najdete zde.

Jana Hudečková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk