slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

I letos probíhá naše spolupráce s NPŠ. Všechny třídy si objednaly dva programy ve Středisku environmentální výchovy, které v průběhu školního roku navštívily v rámci výuky. Třídní učitelé či učitelé přírodopisu vybrali tyto programy s ohledem na osnovy a věk žáků. Některé probíhaly v učebně Střediska environmentální výchovy, jiné pod širým nebem.

Žáci absolvovali například tyto programy: Ochrana přírody v České republice a ve světě, Vodní svět pod mikroskopem, Šumava česky, bez hrubic a hezky, Jelen a jeho bratranci, Savci Šumavy, Půdní svět pod mikroskopem, Biotronika, Nebojte se vlka, NP a CHKO Šumava, Z dávných časů šumavských a další.

V rámci spolupráce jsme také získali různé výhody, např. sešity pro žáky, odměny pro všechny, kteří se zúčastnili programů SEV NPŠ, zdarma nové vydání knihy Světem šumavské přírody.

Mgr. Bohumila Sellnerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk