slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Strunkovice - sportovní odpoledne V letošním školním roce se opět žáci prvního stupně naší školy zúčastnili projektu „Ovoce do škol“. Každý měsíc žáci dostávali od firmy Laktea dvakrát měsíčně různé druhy ovoce a zeleniny nebo ovocný nápoj.

V měsíci červnu jsme využili projekt „Doprovodné opatření – ochutnávkový koš“. Uspořádali jsme ochutnávku exotického ovoce a zeleniny. Zúčastnili se jí všichni žáci 1. – 4. ročníku. Pro každý ročník jsme objednali jedenkrát ovocný koš a jedenkrát koš mix speciál ovoce a zelenina. Ochutnávka košů byla spojena s besedou o zdravé výživě a nutnosti konzumace ovoce a zeleniny. Tento projekt se žákům velice líbil, protože ochutnali ovoce, které neznali.

Pro příští rok dojde ke změně v tomto projektu. Služba bude rozšířena pro žáky 1. - 9. ročníku a žáci budou dostávat 4x do měsíce mléčný výrobek zcela zdarma a ovoce a zeleninu též. Vyčerpají 40,- Kč měsíčně.

Mgr. Jitka Ondřejová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk