slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Den matek
Oslava Dne matek je pro naši školní družinu jedna z největších událostí školního roku. Asi 80 svátečně oblečených dětí se vypravilo 19. května před 15. hodinou do hotelu Amber Anna ve Vimperku aby potěšilo své maminky, babičky a ostatní členy rodiny. Každý se ujal role sobě nejbližší. V téměř hodinovém programu děti zpívaly, recitovaly, tančily, cvičily a hrály na hudební nástroje. Zvláště působivý dojem zanechala společná píseň všech účinkujících. V závěrečném slově paní ředitelka školy D. Rückerová poděkovala vystupujícím za vzornou přípravu a popřála všem hodně dalších úspěchů.

Za ŠD Lenka Malíková

 

Fotogalerii najdete zde.

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk