slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Ve čtvrtek 26. května se uskutečnilo v rámci projektu Škola nanečisto závěrečné setkání předškoláků, pedagogů a rodičů. Po úvodním přivítání vystoupily děti ze školní družiny s pásmem písniček, tanečků a básniček, které s nimi nacvičily paní vychovatelky Lenka Malíková a Bronislava  Desatová. K slavnostnímu pasování na žáky naší školy přiváděli předškoláky žáci 8. tříd. Děti dostaly upomínkový list, knihu, plnicí pero a dárek, který pro ně vyrobili žáci 1. stupně. Na závěr slavnostního odpoledne zahráli Dramaťáci pod vedením paní učitelky Ivy Karasové pohádku Z deníku kocourka Modroočka. Proběhla také první neformální schůzka rodičů, paní ředitelky a budoucích paní učitelek  1. tříd. A děti si mohly zasoutěžit o sladké odměny u her, které pro ně připravily paní učitelky z 1. stupně ZŠ.

                                                                                                            Dagmar Daňková

 

Fotogalerii najdete zde.
      

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk