Ve čtvrtek 26. května se uskutečnilo v rámci projektu Škola nanečisto závěrečné setkání předškoláků, pedagogů a rodičů. Po úvodním přivítání vystoupily děti ze školní družiny s pásmem písniček, tanečků a básniček, které s nimi nacvičily paní vychovatelky Lenka Malíková a Bronislava  Desatová. K slavnostnímu pasování na žáky naší školy přiváděli předškoláky žáci 8. tříd. Děti dostaly upomínkový list, knihu, plnicí pero a dárek, který pro ně vyrobili žáci 1. stupně. Na závěr slavnostního odpoledne zahráli Dramaťáci pod vedením paní učitelky Ivy Karasové pohádku Z deníku kocourka Modroočka. Proběhla také první neformální schůzka rodičů, paní ředitelky a budoucích paní učitelek  1. tříd. A děti si mohly zasoutěžit o sladké odměny u her, které pro ně připravily paní učitelky z 1. stupně ZŠ.

Dagmar Daňková

Fotogalerii najdete zde.