slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Kategorie 4. - 5. ročník ZŠ

Turnaj proběhl 12. května za účasti 10 týmů z okresu.

Výsledky:1. ZŠ Prachatice, 2. ZŠ Vlachovo Březí, 3. ZŠ Prachatice Vodňanská, 4. místo ZŠ Vimperk Smetanova, 5. - 6. ZŠ Šumavské Hoštice a ZŠ Čkyně, 7. - 8. místoa ZŠ Stachy a ZŠ Zdíkov, 9. - 10. ZŠ TGM a ZŠ Husinec

Kategorie 1. - 3. ročník ZŠ sehrála turnaj 18. května za účasti 9 družstev.

Okresním vítězem se stalo družstvo ZŠ Smetanova, které ve finále na pokutové kopy porazilo tým naší ZŠ TGM, třetí skončilo družstvo ze ZŠ Vlachovo Březí.Další pořadí: 4. ZŠ Vacov, 5. ZŠ Prachatice Národní, 6. ZŠ Volary, 7. Prachatice Vodňanská, 8. ZŠ Zdíkov, 9. ZŠ Stachy.Kluci hráli ve složení - Petr Hrůša, Matěj Havlíček, Ondřej Červený, Martin Matoušek, Václav Matoušek, David Kašpar, Damian Havel, Lukáš Uhříček, Jan Vavřík, Jakub Kováč, Jan Frýdek, Robin Kliment. Všem patří velká pochvala a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

                                                                 Dagmar Daňková

 

Fotogalerii najdete zde.
 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk