slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

17. května jela devátá a sedmá třída  na stromovou stezku v německém městě Neuschönau. Jela s námi paní učitelka Sellnerová a pán z Národního parku Šumava, který nám vyprávěl vše zajímavé o stromech. Když jsme dorazili na konec stezky, čekala nás cesta na rozhlednu, kde jsme toho sice moc neviděli, ale kdyby nebyla mlha, vidíme až do Alp. Poté jsme sešli dolů a navštívili jsme muzeum. Tam jsme se hodně dozvěděli o přírodě a o dalších věcech. Prošli jsme celé muzeum a vydali jsme se do otevřené zoo. Zde jsme viděli mnoho ptáků, rysa, tetřeva a divokou kočku. Po cestě na nás vyběhla divoká prasata, která jsme si mohli pohladit. Když jsme si užili prasat, blížili jsme se ke konci. Exkurze se mi velmi líbila a jela bych tam zase.

                                                                              Pavla Nováková, 7. A

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk