slide40 slide41 slide42 slide43 slide44 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55

V pátek 3. června 2011 proběhla Atletická sportovní soutěž žáků

1. stupně ZŠ. Závodů se zúčastnilo 110 malých sportovců, kteří si museli týden počkat, po zrušení původního termínu, než se umoudří počasí. Závodili ve 4 atletických disciplínách - 50 m, skok daleký, hod míčkem, 600 m. Viděli jsme zajímavé sportovní souboje a výborné výkony. Ti nejlepší z 2. - 5. tříd budou naši školu reprezentovat na Okresní atletické soutěži v Prachaticích v úterý

7. června. Všem závodníkům gratulujeme k dosaženým výkonům a chválíme je za čestné sportovní souboje.

Poděkování za organizaci celé soutěže patří kolektivu učitelek z 

1. stupně, vedení školy, Městu Vimperk za diplomy a medaile, vedoucímu OŠK a CR PhDr.Miloši Benešovi za časomíru a předávání ocenění, panu Karlu Hudečkovi, který převzal roli startéra, za ozvučení středisku Epigon, panu Formánkovi - správci areálu TJ, Ski klubu Šumava, panu Bejčkovi za pomoc a moderování, panu Jakšovi za časomíru, panu Bláhovi za přípravu doskočiště, žákům 9. A a paní učitelce Lehečkové za pomoc s organizací.

 

Dagmar Daňková

Fotogalerie zde.

ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

1. ročník - skok daleký

1. Matoušek Martin                      295

2. Vavřík Jan                                260

3. Zámek Jakub                           254

4. Bartušek Jakub                       253

5. Kliment Robin                          246

6. Hodina Josef                           225

7. Krejčí Lukáš                            219

8. Fleischmann Vítek                   211

 

1. Uhříčková Natálie                    236

2. Matějková Adéla                     200

3. Jirušová Veronika                    200

4. Vrajíková Eliška                       183

5. Majerová Nikol                        180

6. Štěchová Ester                       179

7. Obselková Valentýna              161

 

nestartovala: Eignerová Lucie


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

1. ročník - hod míčkem

 

1. Matoušek Martin                       22,56

2. Hodina Josef                             20,70

3. Bartušek Jakub                         18,17

4. Kubačka Pavel                           17,28

5. Vavřík Jan                                  15,93

6. Krejčí Lukáš                               15,22

7. Horal Pavel                                11,17

8. Schuh Zdeněk                            0 (mimo výseč)

 

1. Bílá Kateřina                             14,57

2. Jirušová Veronika                     14,54

3. Štěchová Ester                         11,66

4. Eckertová Lucie                        10,62

5. Uhříčková Natálie                        7,12


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

1. ročník - běh 50 m - finále

 

1. Matoušek Martin                      9,4

2. Mauric Tomáš                           9,5

3. Vavřík Jan                                 9,5

4. Zámek Jakub                            9,6

5. Krejčí Lukáš                              9,8

rozběhy - Bartušek Jakub           10,1

                   Hodina Josef            10,2

                   Fleischmann Vítek    10,4

                   Stach Jan                 10,5

 

1. Uhříčková Natálie                      9,8

2. Kukačková Marie                       9,9

3. Štěchová Ester                        10,0

4. Pavlásková Anežka                  10,4

5. Eckertová Lucie                        10,7

rozběhy - Jirušová Veronika         10,6

 

nestartovala: Eignerová Lucie,  Hášová Viktorie


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

2. ročník - 50 m

 

1. Kašpar David                             8,6

2. Červený Ondřej                         8,7

3. Havlíček Matěj                           8,9

4. Hrůša Petr                                 9,6

5. Kortiš Erik                                  9,7

 

rozběhy -    Pavlásek Šimon          9,6

                   Michalec Michal           9,7

                   Tonkovič Matěj         10,0

nestartoval: Ondřich Matouš

 

1. Caisová Zuzana                       10,1

2. Pulcová Kateřina                      10,8

3. Kostková Monika                      11,1

rozběhy - Pankratzová Sára         11,1

 

nestartovala: Vaverová Anna, Kodýdková Zuzana, Tučková Lenka


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

2. ročník -  skok daleký

 

1. Červený Ondřej                        300

2. Hrůša Petr                                289

3. Kašpar David                            285

4. Havlíček Matěj                          280

5. Pavlásek Šimon                        279

6. Tonkovič Matěj                          276

7. Michalec Michal                         265

8. Kortiš Erik                                 253

9. Kováč Jakub                             251

 

1. Caisová Zuzana                       213

2. Pulcová Kateřina                      185

3. Váchová Alena                         179

 

nestartovala: Vaverová Anna, Kodýdková Zuzana


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ – 3. června 2011

2. ročník – hod míčkem

 

1. Havlíček Matěj                           28,68

2. Kováč Jakub                              25,73

3. Červený Ondřej                         25,37

4. Hrůša Petr                                 24,36

5. Kašpar David                             23,00

6. Anetzberger Patrik                    19,03

7. Tonkovič Matěj                          18,39

8. Zeman Jan                                16,42

9. Pavlásek Šimon                         14,34

 

1. Váchová Alena                          10,89

2. Pankratzová Sára                       9,34

3. Caisová Zuzana                          7,76

4. Kostková Monika                         3,48

 

nestartovala: Kodýdková Zuzana, Vaverová Anna, Štěpánová Markéta


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

3. ročník - 50 m

 

1. Matoušek Václav                         8,6

2. Uhříček Lukáš                              8,9

3. Krejčí Jan                                     9,0

4. Havel Damian                              9,1

5. Čureja Radek                             10,7

 

rozběhy - Kovalčík Adam                 10,7

                Frýdek Jan                       10,9

   

1. Pospíšilová Eliška                       9,0

2. Vaňková Kateřina                       9,2

3. Smolová Hana                            9,6

4. Jandová Eva                               9,8

5. Hojdekrová Adriana                  10,1     

 

rozběhy - Hrubá Klára                   10,8


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011 

3. ročník - skok daleký

 

1. Uhříček Lukáš                            311

2. Havel Damian                            300

3. Matoušek Václav                        291

4. Preizler Adam                             289

5. Vais Tomáš                                 285

6. Čureja Radek                             261

 

1. Jandová Eva                               285

2. Smolová Hana                            281

3. Vaňková Kateřina                       278

4. Hojdekrová Adriana                    256

5. Pospíšilová Eliška                       245

6. Hanžlová Anna Marie                  240


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

3. ročník - hod míčkem

 

1. Havel Damian                            35,02

2. Matoušek Václav                       29,91

3. Důra Tomáš                               27,35

4. Kovalčík Adam                           26,86

5. Krejčí Jan                                   24,00

6. Čureja Radek                             22,35

7. Láníček Pavel                             13,34

 

1. Jandová Eva                               20,60

2. Váchová Barbora                        18,92

3. Vienerová Adéla                         17,85

4. Vaňková Kateřina                       17,75

5. Kovalčíková Andrea                    16,02

6. Hrubá Klára                                15,10

 

nestartovala: Kukačková Klára


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

4. ročník - 600 m

 

1. Burian Vojtěch                          2:16,52

2. Jošt Ondřej                               2:22,08

3. Hradil Ondřej                            2:27,02

4. Mánek Ondřej                           2:28,00

5. Laci Michael                               2:28,04

6. Juřena Ladislav                         2:36,06

7. Vachuta Matěj                           2:42,09

8. Kobr Jiří                                      2:53,01

 

1. Nováková Denisa                       2:32.01

2. Květoňová Barbora                    2:38,03

3. Vančurová Karolína                    2:39,01

4. Narovcová Štěpánka                  2:39,06

5. Stanžovská Vendula                   2:43,04

6. Billová Adéla                               3:03,08

 


 

ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

4. ročník - 50 m

 

1. Vachuta Matěj                           8,5

2. Burian Vojtěch                           8,6

3. Laci Michal                                 8,9

4. Mánek Ondřej                           9,4

5. Edl Lukáš                                  9,5

 

rozběhy - Kučera Ondřej              9,3

                Hradil Ondřej                9,4

                Juřena Ladislav             9,6

                Kobr Jiří                         9,7

                Kůs Zdeněk                 10,1           

 

1. Vančurová Karolína                 9,2

2. Stanžovská Vendula               9,3

3. Košková Natálie                      9,4

4. Nováková Denisa                    9,5

5. Květoňová Barbora                 9,8

 

rozběhy - Kortišová Karolína       9,7

nestartovala:  Štěchová Sára  


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

4. ročník - skok daleký

 

1. Jošt Ondřej                                 321

2. Vachuta Matěj                             311

3. Kašpar Filip                                 294

4. Dvořák Miroslav                          286

5. Burian Vojtěch                            282

6. Laci Michal                                  280

7. Hradil Ondřej                                 0

 

1. Košková Natálie                        299

2. Nováková Denisa                      299

3. Stanžovská Vendula                 281

4. Narovcová Štěpánka                266

5. Květoňová Barbora                  254

6. Kortišová Karolína                    243

 


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

4. ročník - hod míčkem

 

1. Hradil Ondřej                             30,78

2. Laci Michal                                 30,41

3. Jošt Ondřej                                30,17

4. Dvořák Miroslav                         26,95

5. Juřena Ladislav                          22,74

6. Vachuta Matěj                            21,66

7. Edl Lukáš                                    19,54

8. Jiruš Marek                                 18,86

 

1. Chodorová Anna                        24,20

2. Stanžovská Vendula                  22,00

3. Květoňová Barbora                   19,85

4. Narovcová Štěpánka                 19,76

5. Zubová Barbora                        19,11

6. Billová Adéla                              17,56

7. Kollárová Dominika                    15,40

 


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

5. ročník - 50 m

 

1. Červený Daniel                          7,9

2. Schwamberger Tomáš               7,9

3. Vondruška Filip                          8,0

4. Had Petr                                    8,4

5. Chval Zdeněk                            8,5

 

rozběhy - Pek Šimon                    8,8

                Kolář Vlastimil               8,8

                Szpuk Oldřich               8,9

 

1. Daverná Evelína                        8,2

2. Havlíčková Barbora                   8,3

3. Nováková Adéla                        8,3

4. Chvalová Miroslava                   8,4

5. Procházková Markéta               8,5

rozběhy -    Tvrdková Václava       8,9

                   Koukalová Barbara     8,9

 

nestartovala: Höhneová Miroslava


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

5. ročník - 600 m

 

1. Schwamberger Tomáš               2:03,01

2. Vondruška Filip                          2:08,05

3. Červený Daniel                          2:09,09

4. Chval Zdeněk                             2:13,06

5. Král Tomáš                                 2:18,01

6. Kukačka Marek                           2:19,03

7. Pek Šimon                                  2:19,08

 

1. Havlíčková Barbora                     2:05,02

2. Nováková Adéla                          2:17,00

3. Daverná Evelína                          2:23,09

4. Tvrdková Václava                        2:26,12

5. Plánková Tereza                         2:26,70

nedoběhla:  Chvalová Miroslava

nestartovala: Höhneová Miroslava


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

5. ročník - skok daleký

 

1. Vondruška Filip                         379

2. Schwamberger Tomáš              361

3. Červený Daniel                         360

4. Pek Šimon                                 358

5. Szpuk Oldřich                            342

6. Král Tomáš                                341

7. Šísl Petr                                     319

8. Chval Zdeněk                             315

9. Kukačka Marek                           312

10. Řehoř David                                303

 

1. Plánková Tereza                       381

2. Nováková Adéla                        369

3. Havlíčková Barbora                   353

4. Procházková Markéta               326

5. Tvrdková Václava                      320

6. Chvalová Miroslava                   320

7. Koukalová Barbara                    313

8. Daverná Evelína                        313

nestartovala: Sigmundová Kateřina


ATLETICKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ 1. STUPNĚ ZŠ - 3. června 2011

5. ročník - hod míčkem

 

1. Vondruška Filip                          37,84

2. Schwamberger Tomáš               37,71

3. Král Tomáš                                 34,53

4. Červený Daniel                           34,49

5. Doležal Martin                            33,85

6. Pek Šimon                                  33,22

7. Had Petr                                     31,28

8. Szpuk Oldřich                             29,26

9. Chval Zdeněk                             26,79

 

1. Havlíčková Barbora                    30,07

2. Pixová Adéla                              26,46

3. Daverná Evelína                         24,00

4. Chvalová Miroslava                    18,55

 

nestartovala:  Švejnochová Olivie, Michalcová Kateřina, Kysilová Karina

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk