slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Dne 26. května navštívili naši třídu 7.A manželé Jindra a Jarka s projektem Rovnováha. Společnou hrou o rychlé reakci a pozornosti jsme se po pár minutách soustředění dostali na správnou vlnu kruhu. Po dobu čtyř hodin jsme se všichni zapojili do aktivit, které nás měli vyzkoušet z různých pravidel kruhu. Tyto pravidla jsme měli dodržovat po celou dobu, abychom si byli všichni rovni a mohl každý říct svůj názor. Po spolupráci s Jindrou a Jarkou naše třída pochopila, že si dokážeme navzájem pomoct a společně se nám vše daří lépe. Za celý den Projektu Rovnováha děkuji jak za mne, tak i za celou třídu 7.A.

 

Doufáme, že se zase někdy uvidíme.

                                                                                                       Lukáš Vančura

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk